Tapety do pokoju nastolatków


Kiedy przechodzisz przez fazę nastolatka, twój pokój wygląda inaczej. Masz nowe ubrania i nowe książki . Zamiast czytać książki dla dorosłych, lubisz czytać powieści zorientowane na nastolatków lub oglądać filmy, które są głównie o nastolatkach. Chcesz pokazać swoją nowo odkrytą miłość do książek, ubrań i filmów w swoim pokoju. Dlaczego więc nie dodać trochę książkowego wystroju? Odpowiednia tapeta może nadać odpowiednią atmosferę Twojemu pokojowi i sprawić, że poczuje się bardziej komfortowo.

Wypróbuj te kombinacje dla wspaniałego pokoju z książkami

Jeśli masz w rodzinie chłopca, który uwielbia książki, to dlaczego nie umieścić kilku tapet i zdjęć książek, aby poczuł się zrelaksowany? Dodaj kilka rysunków lub obrazów ludzi cieszących się dobrym czytaniem i ciesz się cichym kącikiem do czytania w swoim pokoju. To również pozwoli mu wiedzieć, że czytanie nie jest ograniczone tylko do domu, ale jest również częścią codzienności. Te kombinacje nie są tylko dla chłopców, ale mogą być również używane dla dziewcząt. Możesz również użyć ich do dekoracji pokoju dziewczyny.

Kolorowe książki są świetne do pokoju o tematyce książkowej. Wypróbuj to proste, ale klasyczne połączenie, które rozjaśni nawet na pozór najnudniejszy z pokoi. Możesz również dodać kilka oprawionych plakatów swoich ulubionych postaci z książek.

Dodaj trochę koloru, aby uczynić nastrój ciemniejszym

Jeśli twój nastolatek uwielbia czytać i oglądać filmy pełne akcji, dlaczego nie dodać trochę ciemnych kolorów w pokoju, aby uczynić nastrój mroczniejszym i straszniejszym? Co powiesz na brązowy, fioletowy, szary a może czarny? Możliwości są naprawdę imponujące. Możesz również spróbować dodać kilka obrazów o ciemnych motywach z książek i filmów. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o poduszki i pozostałe dodatki.

Zacznij nowy rozdział z popem swojego ulubionego koloru

Jeśli twój nastolatek jest wielkim fanem muzyki pop, dlaczego nie udekorować pokoju kolorami, które kojarzą się z muzyką pop? To nie tylko umieści uśmiech na twarzy twojego nastolatka, ale także sprawi, że będzie chętniej przebywał w swoim pokoju. Możesz udekorować ściany i sufit takimi kolorami jak jaskrawy żółty, żywy niebieski lub szkarłatna czerwień.

Nie zapomnij o swojej kolekcji klocków lego!

Jeśli Twój nastolatek uwielbia bawić się klockami lego, dlaczego nie postawić kilku plakatów i zdjęć lego, trzymając jednocześnie na półce kilka zestawów lego? Zaprezentowanie imponującej kolegi pobudza wyobraźnię i chęci do zabawy.

Jeśli chodzi o dekorowanie pokoju mola książkowego, nie musisz się nad tym zbytnio zastanawiać. Po prostu użyj tych pomysłów jako przewodnika i przygotuj się do tego, by pokój nastolatka poczuł się bardziej komfortowo.